OBÝVACÍ STĚNY PRAHA

Designo Studio s.r.o.

ul.           Osadní 35/774
PSČ.        170 00 Praha 7 - Holešovice
tel.          +420 226 220 008
gsm.        +420 605 334 326, 732 232 010

 

Specializujeme se na projektování, design a realizace kompletních interiérů bytových a rodinných domů, ale i komerčních prostor. Zastupujeme řadu renomovaných výrobců nábytku, osvětlení a jiných doplňků, kteří svým designem vytváří nezaměnitelný vzhled daného interiéru. Hlavní zásadou našeho studia je nabídka kvalitních produktů, které budou spojeny se servisem zákazníkovi od počátku projektu, tj. úvodní kontakt se zákazníkem, konzultaci, projekt až po úspěšnou realizaci.

  • návrhy a projektování bytových interiérů
  • vizualizace ve 3D perspektivě
  • osobní a profesionální přístup designérů
  • poradenství v barevné typologii interiéru
  • návrh osvětlení interiéru, odborná instalace
  • asistence při nákupu vybavení a doplňků
  • odborná montáž kuchyní a nábytku

obývací stěny, obyvaci steny, Praha, Praha 6, Praha 7, Praha 8, obývací stěny na míru, obývací stěny dřevo, obývací stěny lamino, obývací stěny do obýváku, vestavěné obývací stěny, dřevěné obývací stěny, luxusní obývací stěny, moderní obývací stěny, rohové obývací stěny, obývací stěny sestavy, obývací stěny do obýváku, obývací stěny do bytu, obývací stěny do podkroví, obývací stěny do panelového bytu, obývací stěny do paneláku
Klasický i dřevěný nábytek, obývací stěny vyráběné na míru v moderním stylu, doplněn o doplňky, které zvýrazňují interiér bydlení. Obývací stěny Praha, tvoříme a navrhujeme, moderní obývací pokoje dle vašich představ. Jsme odborníci na interiéry. Ložnice, obývací pokoje a dětské pokoje, nejčastější místnosti pro které volíme nábytek vhodný do interiéru. Nejužívanějším prostorem všech domácností co do interiérů jsou jednoznačně obývací pokoje. . . . . . . . . .. . . .

Fotogalerie: nábytek