ŠATNÍ SKŘÍNĚ PRAHA

Designo Studio s.r.o.

ul.           Osadní 35/774
PSČ.        170 00 Praha 7 - Holešovice
tel.          +420 226 220 008
gsm.        +420 605 334 326, 732 232 010

 

Specializujeme se na projektování, design a realizace kompletních interiérů bytových a rodinných domů, ale i komerčních prostor. Zastupujeme řadu renomovaných výrobců nábytku, osvětlení a jiných doplňků, kteří svým designem vytváří nezaměnitelný vzhled daného interiéru. Hlavní zásadou našeho studia je nabídka kvalitních produktů, které budou spojeny se servisem zákazníkovi od počátku projektu, tj. úvodní kontakt se zákazníkem, konzultaci, projekt až po úspěšnou realizaci.

  • návrhy a projektování bytových interiérů
  • vizualizace ve 3D perspektivě
  • osobní a profesionální přístup designérů
  • poradenství v barevné typologii interiéru
  • návrh osvětlení interiéru, odborná instalace
  • asistence při nákupu vybavení a doplňků
  • odborná montáž kuchyní a nábytku

šatní skříně, satni skrine, skříně, skrine, Praha, Praha 7, Praha 8, Praha 6, šatní skříně do pokoje, šatní skříně s posuvnými dveřmi, dřevěné šatní skříně, šatní skříně lamino, rohové šatní skříně, vestavěné šatní skříně, šatní skříně do předsíně, šatní skříně do paneláku, šatní skříně do panelového bytu, dětské šatní skříně, šatní skříně na míru
Klasický i dřevěný nábytek, šatní skříně vyráběné na míru v moderním stylu, doplněn o doplňky, které zvýrazňují interiér bydlení. Šatní skříně Praha, tvoříme a navrhujeme, moderní obývací pokoje dle vašich představ. Jsme odborníci na interiéry. Ložnice, obývací pokoje a dětské pokoje, nejčastější místnosti pro které volíme nábytek vhodný do interiéru. Nejužívanějším prostorem všech domácností co do interiérů jsou jednoznačně obývací pokoje. . . . . . . . . .. . . .

Fotogalerie: nábytek